VJ1210Y103MLJAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ1210Y103MLJAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210Y103MLJAJ32
Opis
CAP CER 10000 PF 16V X7R 1210 PB
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1210Y103MLJAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,076" (1,94mm)