VJ1210A103JXAAT
Numer produktu DigiKey
720-1815-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1815-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1815-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210A103JXAAT
Opis
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1210A103JXAAT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)