VJ1210A102JXRAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-VJ1210A102JXRAT5ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1210A102JXRAT5ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1210A102JXRAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210A102JXRAT5Z
Opis
CAP CER 1000PF 1.5KV NP0 1210
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1210A102JXRAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)