VJ1206Y683JXBAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y683JXBACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206Y683JXBACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206Y683JXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y683JXBAC
Opis
CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206Y683JXBAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)