VJ1206Y562JLEAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y562JLEAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y562JLEAJ32
Opis
CAP CER 5600 PF 500V X7R 1206 PB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5600 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206Y562JLEAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)