VJ1206Y473KXCAT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VJ1206Y473KXCAT |
Opis | CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VJ1206Y473KXCAT Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,067" (1,70mm) |