VJ1206Y392JXEAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3900 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206Y392JXEAP
Numer produktu DigiKey
VJ1206Y392JXEAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y392JXEAP
Opis
CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206Y392JXEAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)