VJ1206Y222JXAPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206Y222JXAPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ1206Y222JXAPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y222JXAPW1BC
Opis
CAP CER 2200PF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206Y222JXAPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)