VJ1206Y221KXGAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y221KXGAT5ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206Y221KXGAT5ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206Y221KXGAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y221KXGAT5Z
Opis
CAP CER 220PF 1KV X7R 1206
Szczegółowy opis
220 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206Y221KXGAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)