VJ1206Y183KBCAT4X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
0.018 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206Y183KBCAT4X
Numer produktu DigiKey
VJ1206Y183KBCAT4X-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y183KBCAT4X
Opis
CAP CER 0.018UF 200V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206Y183KBCAT4X Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty, miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,132" x 0,063" (3,35mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)