VJ1206Y183JXAMP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
0.018 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206Y183JXAMP
Numer produktu DigiKey
VJ1206Y183JXAMP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y183JXAMP
Opis
CAP CER 0.018UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206Y183JXAMP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)