VJ1206A6R8CXEMP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
6.8 pF ±0,25pF 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A6R8CXEMP
Numer produktu DigiKey
VJ1206A6R8CXEMP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A6R8CXEMP
Opis
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206A6R8CXEMP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)