VJ1206A471JXGAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-1016-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1016-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1016-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A471JXGAT5Z
Opis
CAP CER 470PF 1KV C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206A471JXGAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)