VJ1206A391FXBCW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 988
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
Cal-Chip Electronics, Inc.
390 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A391FXBCW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ1206A391FXBCW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A391FXBCW1BC
Opis
CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206A391FXBCW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)