VJ1206A272FXBAT
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206A272FXBATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206A272FXBATCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206A272FXBATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A272FXBAT
Opis
CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
2700 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206A272FXBAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)