VJ1206A222FXBAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 755
2200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A222FXBAT
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206A222FXBATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A222FXBAT
Opis
MLCC
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)