VJ1206A103GXAAR
Numer produktu DigiKey
VJ1206A103GXAAR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A103GXAAR
Opis
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206A103GXAAR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)