VJ1206A103FXJTW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
Similar
KEMET
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
10000 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A103FXJTW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ1206A103FXJTW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A103FXJTW1BC
Opis
CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206A103FXJTW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)