VJ1206A100FXEAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 pF ±1% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A100FXEAC
Numer produktu DigiKey
VJ1206A100FXEAC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A100FXEAC
Opis
CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206A100FXEAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)