VJ1111D680GXLQJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VJ1111D680GXLQJ |
Opis | MLCC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 68 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Wysoka jakość, niska strata |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1111 (2828 metryczne) |
Tolerancja ±2% | Rozmiar / wymiar 0,117" x 0,110" (2,98mm x 2,79mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,102" (2,59mm) |