VJ1111D5R6CXRAJ
Numer produktu DigiKey
720-1448-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1448-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1448-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1111D5R6CXRAJ
Opis
CAP CER 5.6PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Szczegółowy opis
5.6 pF ±0,25pF 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1111D5R6CXRAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,117" x 0,110" (2,98mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)