VJ1111D5R6CXRAJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | VJ1111D5R6CXRAJ |
Opis | CAP CER 5.6PF 1.5KV C0G/NP0 1111 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 5.6 pF ±0,25pF 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | VJ1111D5R6CXRAJ Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,117" x 0,110" (2,98mm x 2,79mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,25pF | Grubość (maks.) 0,102" (2,59mm) |