VJ1111D3R3CXRAJ
Numer produktu DigiKey
720-1445-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1445-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1445-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1111D3R3CXRAJ
Opis
CAP CER 3.3PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,25pF 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1111D3R3CXRAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,117" x 0,110" (2,98mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)