VJ1111D151KXGAT
Numer produktu DigiKey
720-VJ1111D151KXGATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1111D151KXGATCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1111D151KXGATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1111D151KXGAT
Opis
CAP CER 150PF 1KV C0G/NP0 1111
Szczegółowy opis
150 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1111D151KXGAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,117" x 0,110" (2,98mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)