VJ1111D101JXRAT
Numer produktu DigiKey
720-1468-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1468-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1468-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1111D101JXRAT
Opis
CAP CER 100PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1111D101JXRAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1111 (2828 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,117" x 0,110" (2,98mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)