VJ0805Y683JXAAT
Numer produktu DigiKey
720-VJ0805Y683JXAATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0805Y683JXAATCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0805Y683JXAATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805Y683JXAAT
Opis
CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805Y683JXAAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)