VJ0805Y473KXBAT
Numer produktu DigiKey
720-2049-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-2049-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-2049-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805Y473KXBAT
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805Y473KXBAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)