VJ0805Y273JXBAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.027 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805Y273JXBAP
Numer produktu DigiKey
VJ0805Y273JXBAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805Y273JXBAP
Opis
CAP CER 0.027UF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805Y273JXBAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)