VJ0805Y223JXXMP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 5 548
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
0.022 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805Y223JXXMP
Numer produktu DigiKey
VJ0805Y223JXXMP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805Y223JXXMP
Opis
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805Y223JXXMP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)