VJ0805A8R2BXAPW1BC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0805A8R2BXAPW1BCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0805A8R2BXAPW1BCCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0805A8R2BXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A8R2BXAPW1BC
Opis
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ0805A8R2BXAPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)