VJ0805A820GXAPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
82 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A820GXAPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0805A820GXAPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A820GXAPW1BC
Opis
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A820GXAPW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)