VJ0805A6R8CXBAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
6.8 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A6R8CXBAC
Numer produktu DigiKey
VJ0805A6R8CXBAC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A6R8CXBAC
Opis
CAP CER 6.8PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A6R8CXBAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)