VJ0805A681GXBAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
680 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A681GXBAC
Numer produktu DigiKey
VJ0805A681GXBAC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A681GXBAC
Opis
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A681GXBAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)