VJ0805A472FXQRW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 2 610
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
KEMET
Similar
KEMET
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
4700 pF ±1% 10V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A472FXQRW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0805A472FXQRW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A472FXQRW1BC
Opis
CAP CER 4700PF 10V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A472FXQRW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)