VJ0805A471JXCAT
Numer produktu DigiKey
720-VJ0805A471JXCATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0805A471JXCATCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0805A471JXCATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A471JXCAT
Opis
CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805A471JXCAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)