VJ0805A391GXCMC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
390 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A391GXCMC
Numer produktu DigiKey
VJ0805A391GXCMC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A391GXCMC
Opis
CAP CER 390PF 200V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A391GXCMC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)