VJ0805A331JXRAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-VJ0805A331JXRAT5ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0805A331JXRAT5ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0805A331JXRAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A331JXRAT5Z
Opis
CAP CER 330PF 1.5KV NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 pF ±5% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805A331JXRAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)