VJ0805A331GLCAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ0805A331GLCAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A331GLCAJ32
Opis
CAP CER 330 PF 200V NP0(C0G) 080
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805A331GLCAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)