VJ0805A182FLBAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ0805A182FLBAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A182FLBAJ32
Opis
CAP CER 1800 PF 100V NP0(C0G) 08
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1800 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805A182FLBAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)