VJ0805A122FXBMT
Numer produktu DigiKey
720-1986-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1986-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1986-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A122FXBMT
Opis
CAP CER 1200PF 100V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805A122FXBMT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)