VJ0805A121FXBPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
120 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A121FXBPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0805A121FXBPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A121FXBPW1BC
Opis
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A121FXBPW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)