VJ0805A102JXCMT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805A102JXCMT
Numer produktu DigiKey
VJ0805A102JXCMT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805A102JXCMT
Opis
CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805A102JXCMT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)