VJ0603Y681JXAAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603Y681JXAACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603Y681JXAACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603Y681JXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y681JXAAC
Opis
CAP CER 680PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603Y681JXAAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)