VJ0603Y332KXAPW1BC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603Y332KXAPW1BCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603Y332KXAPW1BCCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603Y332KXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y332KXAPW1BC
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603Y332KXAPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)