VJ0603Y222KXBAC
Numer produktu DigiKey
720-1970-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1970-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1970-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y222KXBAC
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603Y222KXBAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)