VJ0603Y182JXJAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 12 437
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
1800 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603Y182JXJAP
Numer produktu DigiKey
VJ0603Y182JXJAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y182JXJAP
Opis
CAP CER 1800PF 16V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603Y182JXJAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)