VJ0603Y104KBAAT
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603Y104KBAATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603Y104KBAATCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603Y104KBAATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y104KBAAT
Opis
MLCC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603Y104KBAAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)