VJ0603G334MXQPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
KYOCERA AVX
0.33 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603G334MXQPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0603G334MXQPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603G334MXQPW1BC
Opis
CAP CER 0.33UF 10V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603G334MXQPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)