VJ0603A4R7BXAPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 410
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
4.7 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603A4R7BXAPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0603A4R7BXAPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A4R7BXAPW1BC
Opis
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603A4R7BXAPW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)