VJ0603A471JXAAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 141
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
470 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603A471JXAAP
Numer produktu DigiKey
VJ0603A471JXAAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A471JXAAP
Opis
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603A471JXAAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)